Aktualności

Ważne zmiany w szeregach POLOT-u!

By 17 czerwca 2021 No Comments

 

Podczas czerwcowego posiedzenia Zarządu zapadła decyzja o zmianie statusu firm MD Online, Apolonica i Yellow z członków zwyczajnych na członków zasadniczych.

Apolonica                    Yellow             

Jest to krok ważny z wielu powodów dla naszej organizacji. Naszym priorytetem jest wspólne działanie na rzecz polskiej branży tłumaczeniowej. Oznacza to, że każdy członek POLOT-u powinien mieć możliwość realizowania wspólnie wyznaczanych planów oraz wnoszenia własnych pomysłów.

Zgodnie z zapisami naszego Statutu, członkowie zasadniczy mają prawo do wybierania składu Zarządu, jednocześnie sami mogą ubiegać się o stanowisko członka Zarządu. Uważamy, że taki model działania przyniesie najwięcej korzyści naszej organizacji. Zależy nam na zachowaniu dynamiki rozwoju związku, chcemy też świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. Realizacja takiej strategii jest możliwa tylko wtedy, kiedy do głosu dopuścimy jak największą liczbę firm członkowskich.

Naszymi działaniami chcemy również dać wyraźny sygnał wszystkim tym, którzy się wahają i zastanawiają, czy ich obecność w Polocie cokolwiek wniesie – tak, wniesie! Dla POLOT-u każdy głos jest ważny. Jesteśmy organizacją, w której liczy się opinia każdego członka i każdy ma możliwość zaprezentowania swoich przemyśleń.

#onelanguageindustry