Aktualności

Razem można więcej.

By 8 lipca 2020 No Comments

Razem można więcej.
To nie jakieś zwykłe hasło marketingowe, ale realne możliwości jakie daje członkostwo w POLOT – Związku Pracodawców Branży Tłumaczeniowej. Jako związek firm działający na rzecz wsparcia i rozwoju pracodawców oraz całej branży wierzymy, że działając wspólnie, możemy osiągać cele trudne lub niedostępne dla pojedynczego podmiotu. Tak się realnie dzieje. POLOT daje jego członkom możliwość tworzenia konsorcjów na potrzeby realizacji większych projektów i przedsięwzięć.
Efektem takiej współpracy jest właśnie rozstrzygnięty przetarg dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Konsorcjum w składzie Biuro Tłumaczeń Bireta Professional Translations, IURIDICO Legal & Financial Translations oraz Diuna LSP wygrało przetarg na obsługę tłumaczeń pisemnych i ustnych z zakresu uczestnictwa przedstawicieli we Wspólnej Polityce Rolnej, w pracach organów Unii Europejskiej, w ramach Światowej Organizacji Handlu, Organizacji ds. Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa i innych organizacji międzynarodowych. Połączenie sił, zasobów oraz doświadczenia trzech podmiotów, pozwoliło osiągnąć więcej niż w pojedynkę.
Chcemy napędzać całą branżę do rozwoju i współpracy. Każdy ma coś do zaoferowania i wierzymy, że tylko działając wspólnie i ucząc się od swoich konkurentów, możemy zaoferować lepszy kierunek rozwoju z korzyścią dla wszystkich.