Aktualności

MEDIGLOBAL nowym członkiem ZPBT POLOT

By 12 stycznia 2022 No Comments

Serdecznie witamy nową firmę członkowską.

Historia MEDI.GLOBAL sięga 2007 roku, kiedy to obecny prezes spółki rozpoczął działalność tłumaczeniową dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Kolejnym krokiem było wdrożenie projektu specjalistycznych tłumaczeń językowych dla branży medycznej i farmaceutycznej przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Pozwoliło to na zdobycie kolejnych doświadczeń i wykrystalizowanie się dojrzałej struktury firmy, specjalizującej się w przekładach szerokiego wachlarza dokumentacji z sektora Life Sciences.

Kolejne podejmowane przez MEDI.GLOBAL działania miały na celu określenie i implementację najwyższych standardów świadczonych usług translacyjnych. Stało się to m.in. przez wdrożenie jednolitego systemu CAT dla poddostawców i project managerów. W sierpniu 2018 roku spółka przeszła pomyślenie audyt systemu zarządzania jakością i uzyskała certyfikaty ISO9001 i ISO17100.  Z kolei w sierpniu 2021 roku – certyfikat ISO 27001.

Spektrum usług MEDI.GLOBAL to m.in.:

* Tłumaczenia pisemne,

* Tłumaczenia uwierzytelnione,

* Korekta i weryfikacja,

* Redakcja.

Dziedziny aktywności translacyjnej to przede wszystkim:

MEDYCYNA – wyniki badań naukowych, artykuły naukowe, książki.

FARMACJA – raporty, ChPL, dokumentacja analityczna, analizy niezgodności i odchyleń, dokumentacja wytwórcza, ulotki, materiały marketingowe.

BADANIA KLINICZNE – streszczenia protokołów, formularze świadomej zgody, materiały dla badaczy/pacjentów, etykiety IMPs, komunikacja z URPL/KB, raporty, CTA.

WYROBY MEDYCZNE I LABORATORYJNE – instrukcje użytkowania, oprogramowanie.

PATENTY i inne.