Aktualności

MD Online dolącza do związku POLOT!

By 27 stycznia 2021 No Comments

Z radością informujemy, że dołączyła do nas firma MD Online!

MD Online to wyjątkowe biuro tłumaczeń i korekt wykonywanych przez native speakerów. Zespół obsługujący zlecenia klientów z Europy
i USA składa się z wykwalifikowanych lingwistów, doktorów nauk i tłumaczy specjalistycznych. Powierzane nam teksty przekazujemy rodzimym użytkownikom języków docelowych, co pozwala na uzyskanie tekstów nie tylko poprawnych językowo, ale też idealnie dopasowanych do rynku docelowego klienta. Osoby urodzone w danym kraju i obcujące z językiem na co dzień są w stanie wiernie oddać treści w swoim języku ojczystym, przez co ich tłumaczenia brzmią, jakby napisał je native speaker dla native speakera.
Od powstania w 2013 r. firma znacząco rozwinęła swój zakres działalności, nieustannie dążąc do perfekcji i uzyskania pełnej satysfakcji stale rosnącej bazy klientów. Oferta obejmuje tłumaczenia i korekty plików w różnych formatach i dla ogromnej ilości gałęzi gospodarki oraz nauki. Praca na tekstach głównie anglojęzycznych (także niemieckich, francuskich, polskich i wielu innych) umożliwia MD Online dotarcie do specjalistów w tłumaczeniu danego typu tekstów i ich doskonałe zlokalizowanie.