Aktualności

Language Industry Association Meet-up

By 19 listopada 2021 No Comments

Spotkania branżowe są ważnym aspektem działania POLOT-u. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na spotkaniu stowarzyszeń sektora tłumaczeniowego zorganizowanym przez Globalization and Localization Association Gala.

Dialog z największymi organizacjami branży tłumaczeniowej z całego świata był dla nas bardzo ważnym doświadczeniem. Przekonaliśmy się, że bez względu na rozmiar i doświadczenie wszystkie organizacje podobne do POLOT-u mierzą się z podobnymi wyzwaniami, a także mają podobne perspektywy rozwoju i udziału w ciekawych przedsięwzięciach. Interesują nas podobne zagadnienia, takie jak współpraca międzynarodowa, spotkania branżowe czy certyfikacja ISO.

Mieliśmy również okazję przedstawić nasz projekt „Prezydencji”, który lada moment zaczniemy realizować, i podzielić się naszymi polotowymi doświadczeniami. Jesteśmy przekonani, że siła branży tłumaczeniowej leży w komunikacji i integracji, ponieważ to spotkanie ewidentnie pokazało, że więcej nas łączy niż dzieli. Współpraca na poziomie regionalnym i globalnym może przynieść nam nie tylko ogrom wiedzy, ale także wartościowe kontakty biznesowe.

Z tego spotkania wychodzimy bogatsi o inspiracje, pomysły i wiedzę. Dziękujemy za zaproszenie.