Aktualności

Lacrosse nowym członkiem ZPBT POLOT

By 12 stycznia 2022 No Comments

Z radością informujemy, że do naszej organizacji dołączyła nowa firma. Witamy na pokładzie.

Lacrosse Language Solutions Sp. z o.o. jest rzetelnym i kompetentnym partnerem świadczącym usługi językowe. Specjalizujemy się w tłumaczeniach B2B z zakresu prawa, finansów, marketingu oraz komunikacji korporacyjnej.

Przygotowujemy tłumaczenia ustne i pisemne najczęściej w parach z językiem polskim oraz angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, jak również z języka obcego na obcy. Realizujemy także tłumaczenia w kombinacjach z językami arabskimi i azjatyckimi.

Zapewniamy wsparcie native speakerów języka angielskiego, którzy przygotowują korektę językową (proofreading) dokumentów w języku angielskim. Współpracujący z nami native speakerzy mają doświadczenie w pracy z dokumentacją prawniczą i jednocześnie znają język polski, co pozwala im na pełne zrozumienie korygowanych treści.

Naszym celem jest przygotowywanie najwyższej jakości tłumaczeń oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta przy jednoczesnym spełnieniu rygorystycznych kryteriów etyki zawodowej i zachowaniu standardów branżowych.

Od 2018 roku jesteśmy częścią Intonation Ltd. Nasza spółka-matka jest wiodącym dostawcą usług językowych z Wielkiej Brytanii. Dzięki połączeniu sił zakres naszych usług został poszerzony o tłumaczenia w nowych kombinacjach językowych, transkrypcję, skład DTP, voice-over i tworzenie napisów.