Manifest

Wspólnie budujemy nowoczesną branżę i zabieramy głos w sprawach dla nas istotnych. Idea POLOT-u jako organizacji promującej dobre praktyki branżowe i wspierającej rozwój firm tłumaczeniowych powstała wiosną 2019 roku. Już nieco ponad pół roku później uzyskaliśmy wpis do rejestru organizacji pracodawców. Osiągnęliśmy to, ponieważ udało nam się zebrać grupę podobnie myślących, otwartych i energicznych osób, które dostrzegają szanse, jakie daje współpraca z konkurentami. Chętnie dzielimy się wiedzą i wspólnie pracujemy nad projektami z korzyścią dla całej branży.

POLOT jest związkiem firm działającym na rzecz wsparcia i rozwoju pracodawców branży tłumaczeniowej. Wierzymy, że działając wspólnie, możemy osiągać cele niedostępne dla pojedynczego podmiotu. Jako organizacja pracodawców jesteśmy równorzędnym partnerem dialogu z uczelniami, instytucjami państwowymi i innymi organizacjami branżowymi. Naszym celem jest współpraca w celu tworzenia nowej, lepszej jakości w branży.

Powstaliśmy, by wspólnie działać w obszarach istotnych dla członków związku.
POLOT jest bezpieczną przestrzenią, gdzie konkurujące ze sobą firmy mogą się spotkać, dzielić informacjami, dyskutować oraz uzgadniać działania mające na celu wzmocnienie całej naszej branży.

Zajmujemy się obszarami ważnymi dla naszej branży i działamy z pożytkiem dla wszystkich jej interesariuszy: biur tłumaczeń, naszych pracowników, tłumaczy, klientów i środowiska naukowego. Chcemy być głosem branży tłumaczeniowej, stąd nasz hashtag #onelanguageindustry.

Jesteśmy otwarci na nowych członków i kwestie, które mogą wnieść do naszego grona.

Aktualności

13 lipca 2022 in Aktualności

Together we can do more

  Together we can do more – to hasło przewodnie Związku Pracodawców Branży Tłumaczeniowej POLOT.…
Więcej...
13 lipca 2022 in Aktualności

Komunikat ze Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia POLOT

W dniu 8 lipca b.r. o godzinie 14:00 odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Związku Pracodawców…
Więcej...
4 lipca 2022 in Aktualności

Zaproszenie na Meet Central Europe

Droga Branżo Tłumaczeniowa, jeśli stęskniliście się za dużymi konferencjami międzynarodowymi, to mamy dla Was świetną…
Więcej...
21 czerwca 2022 in Aktualności

Oferta specjalna dla członków POLOT

Rabat 10% na wszystkie usługi W ramach współpracy pomiędzy EuroCert a POLOT zapraszamy do skorzystania…
Więcej...